ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ - Αποτελέσματα - Πρόγραμμα-Βαθμολογίες παιδικού ποδοσφαίρου ΔΟΠΑΦΜΑΗ 2018


08.05.2018

Με επιτυχία συνεχίστηκε το Σαββατοκύριακο 5 και 6 Μαΐου το παιδικό τουρνουά ποδοσφαίρου του Δήμου Ηρακλείου με την διεξαγωγή της 2ης αγωνιστικής.
Έγιναν 81 παιχνίδια σε 21 γήπεδα και αθλητικά κέντρα , με επίσημους διαιτητές και ιατρούς
Σας επισυνάπτουμε τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής ,το πρόγραμμα της 3ης όπως και τις βαθμολογίες των ομάδων στις ηλικίες 2003-04 έως και 2005-06 , όπου αγωνίζονται 11Χ11 . 
Στις μικρότερες ηλικίες βάση προκήρυξης δεν υπάρχει βαθμολογία .

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ 
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΠΟΑ 1 0-0
ΛΙΝΤΟ 1 ΟΦΗ 1 0-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΑΟΑΝ 2-1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ 
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΛΙΝΤΟ 2 ΠΑΟ 1 1-1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2-1
ΡΕΠΟ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΡΕΠΟ
ΟΦΗ 2 ΓΟΡΤΥΝΑ 3-0 α.α.

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΠΑΟ 2 0-0
ΠΟΑ 2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 1-2

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ ΜΙΝΩΙΚΗ 0-7
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΑΝΤΙΑ 1-1
ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝΟΣ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 7-0
ΛΙΝΤΟ 3 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 1-5

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤ

ΕΡΓΟΤΕΛΙΣ 1 ΠΟΑ 1 1-2
ΟΦΗ 1 ΠΑΟ 1 1-0
ΑΟΑΝ ΛΙΝΤΟ 1 1-4

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ

ΛΙΝΤΟ 2 ΠΟΑ 2 0-2
ΟΦΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 1-4
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΠΑΟ 2 4-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2-0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΑΟΤ 3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΚΑΝΤΙΑ 1 3-6
ΡΕΠΟ ΛΙΝΤΟ 3 ΡΕΠΟ
ΟΦΗ 2 ΜΙΝΩΙΚΗ 1 6-0


ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Δ ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ

ΚΑΝΤΙΑ 2 ΓΟΡΤΥΝΑ 3-11
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΑΟ 3 10-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΠΟΑ 3 4-3
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 2-5

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ

ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ GERARDS 2-9
ΜΙΝΩΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 5-7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ ΡΕΠΟ ΡΕΠΟ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ 4-3
ΑΕΚ ΑΟΚ 4-12

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΚΑΝΤΙΑ 1 12-0
ΑΟΤ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 1-6
ΟΦΗ 1 ΛΙΝΤΟ 1 1-9
ΠΟΑ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 15-0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

ΚΑΝΤΙΑ 2 ΟΦΗ 2 3-0
ΠΑΟ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 0-7
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΛΙΝΤΟ 2 1-2
ΠΟΑ 2 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 5-7

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Γ1΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 0-12
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 1-4
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΛΙΝΤΟ 3 2-0
ΠΟΑ 3 ΜΙΝΩΙΚΗ 1 1-4

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Γ2΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

GERARDS 1 ΟΦΑ 5-1
ΠΑΟ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 16-4
ΟΦΗ ΚΟΡΑΚΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛ 6-3
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΕΡΜΗΣ 6-0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΠΗΓΑΣΟΣ ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ 1-12
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΠΑΟ 3 3-10
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 1-11
ΓΟΡΤΥΝΑ ΜΙΝΩΙΚΗ 2 2-6
ΡΕΠΟ GERARDS 2 ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

ΛΙΝΤΟ 1 AOT 14-5
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΠΟΑ 1 9-2
ΟΦΗ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 1-12
ΠΑΟ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 4-6

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΟΦΗ 2 7-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΝΤΟ 2 6-4
ΡΕΠΟ ΠΟΑ 2 ΡΕΠΟ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 4-2

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΔΙΝΟΓ

ΛΙΝΤΟ 3 ΠΑΟ 2 9-1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΟΦΗ-ΔΑΦΝΩΝ 7-2
ΡΕΠΟ ΠΟΑ 3 ΡΕΠΟ
ΚΑΝΤΙΑ ΟΦΗ-ΚΟΡΑΚΑΣ 4-0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Δ1΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND

ΑΕΚ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 0-13
ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΜΙΝΩΙΚΗ 2-2
ΡΕΠΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 ΡΕΠΟ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΟΦΑ 3-10

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Δ2΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND

GERARDS ΠΑΟ 3 1-3
ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 3-8
ΠΑΛΙΑΝΗ ΕΡΜΗΣ 5-1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 2

ΛΙΝΤΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 6-1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΟΑ 1 0-10
ΜΙΝΩΙΚΗ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 5-1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΦΗ 6-4

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 3

ΚΑΝΤΙΑ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 8-1
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ ΟΦΑ 3-1
GERARDS ΠΑΟ 4-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΑ 2 2-7

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 3ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ ΑΓΩΝ. 11Χ11 
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 11.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΟΦΗ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 9.00
ΠΟΑ 1 ΑΟΑΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΑΓΩΝ. 11Χ11
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΟ 1 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 11.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΛΙΝΤΟ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 12.00
ΟΦΗ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 10.00
ΓΟΡΤΥΝΑ ΡΕΠΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ ΑΓΩΝ. 11Χ11
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΠΟΑ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 13.00
ΠΑΟ 2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ ΑΓΩΝ. 11Χ11
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΑΝΤΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 10.00
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 9.00
ΛΙΝΤΟ 3 ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 11.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜ ΑΓΩΝ. 11Χ11
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΙΣ 1 ΟΦΗ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 11.00
ΑΟΑΝ ΠΑΟ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 12.00
ΠΟΑ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ ΑΓΩΝ. 11Χ11
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΟΑ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 10.00
ΠΑΟ 2 ΛΙΝΤΟ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 9.00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΟΦΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 11.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝ ΑΓΩΝ. 11Χ11
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΟΤ ΚΑΝΤΙΑ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 10.00
ΛΙΝΤΟ 3 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 11.00
ΟΦΗ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 12.00
ΜΙΝΩΙΚΗ 1 ΡΕΠΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 12-5-18 ΡΕΠΟ


ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Δ ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΓΟΡΤΥΝΑ ΠΑΟ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00
ΠΟΑ 3 ΚΑΝΤΙΑ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 9.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 GERARDS ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 9.00
ΑΟΚ ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
ΡΕΠΟ ΑΕΚ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 ΡΕΠΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΓΩΝ. 9Χ9
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΑΝΤΙΑ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
ΛΙΝΤΟ 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 9.00
ΠΟΑ 1 ΑΟΤ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΟΦΗ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ ΑΓΩΝ. 9Χ9
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΗ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00
ΛΙΝΤΟ 2 ΚΑΝΤΙΑ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
ΠΟΑ 2 ΠΑΟ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 9.00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Γ1΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ ΑΓΩΝ. 9Χ9
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00
ΛΙΝΤΟ 3 ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
ΠΟΑ 3 ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00
ΜΙΝΩΙΚΗ 1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 9.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Γ2΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ GERARDS 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 9.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΠΑΟ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
ΕΡΜΗΣ ΟΦΗ ΚΟΡΑΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΟ 3 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00
GERARDS 2 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
ΜΙΝΩΙΚΗ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 9.00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 ΡΕΠΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 ΡΕΠΟ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΓΟΡΤΥΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
AOT ΠΟΑ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 ΛΙΝΤΟ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00
ΠΑΟ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 9.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΟΦΗ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΗ 2 ΛΙΝΤΟ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00
ΠΟΑ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00
ΠΗΓΑΣΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 ΡΕΠΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΟ 2 ΟΦΗ-ΔΑΦΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
ΠΟΑ 3 ΛΙΝΤΟ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00
ΚΑΝΤΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00
ΟΦΗ-ΚΟΡΑΚΑΣ ΡΕΠΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Δ1΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 ΑΕΚ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
ΟΦΑ ΡΕΠΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 ΡΕΠΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Δ2΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
GERARDS ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00
ΠΑΛΙΑΝΗ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
ΠΑΟ 3 ΕΡΜΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 2 ΑΓΩΝ. 6Χ6
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΟΑ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΛΙΝΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 9.00
ΟΦΗ ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 3 ΑΓΩΝ. 6Χ6
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΟΦΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 10.00
ΠΑΟ ΚΑΝΤΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 12.00
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 11.00
ΠΟΑ 2 GERARDS ΚΥΡΙΑΚΗ 13-5-2018 9.00

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 6
2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 4
3 ΛΙΝΤΟ 1 2
4 ΠΟΑ 1 1
5 ΑΟΑΝ 1
6 ΟΦΗ 1 1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΟΦΗ 2 6
2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 6
3 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 3
4 ΠΑΟ 1 1
5 ΛΙΝΤΟ 2 1
6 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 0
7 ΓΟΡΤΥΝΑ 0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 4
2 ΠΟΑ 2 3
3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 2
4 ΠΑΟ 2 1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΜΙΝΩΙΚΗ 6
2 ΚΑΝΤΙΑ 4
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ 3
4 ΑΜΝΙΣΟΣ ΡΩΜ 3
5 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 3
6 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 1
7 ΛΙΝΤΟ 3 1
8 ΓΙΟΥΧΤΑΣ 1

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΠΟΑ 1 6
2 ΟΦΗ 1 6
3 ΠΑΟ 1 3
4 ΛΙΝΤΟ 1 3
5 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 0
6 ΑΟΑΝ 0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΠΟΑ 2 6
2 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 6
3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 6
4 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 6
5 ΟΦΑ 0
6 ΛΙΝΤΟ 2 0
7 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 0
8 ΠΑΟ 2 0

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΟΦΗ 2 6
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 3
3 ΜΙΝΩΙΚΗ 1 3
4 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 3
5 ΚΑΝΤΙΑ 1 3
6 ΑΟΤ 0
7 ΛΙΝΤΟ 3 0

Στις μικρότερες ηλικίες δεν υπάρχει βαθμολογία



Επικοινωνήστε μαζί μας

Διεύθυνση
Μοίρες Ηρακλείου Κρήτης, 70400

e-mail
info@notosportnews.gr

Τηλέφωνα:
6932428880