Β' ΕΠΣΗ - Β' ΟΜΙΛΟΣ - To πρόγραμμα της σεζόν 2011-2012


11.08.2011

Με τη συμμετοχή 15 ομάδων και χωρίς το ακλόνητο φαβορί για τον τίτλο, όπως ήταν πέρυσι στον ίδιο όμιλο ο Ηρακλής Ηρακλείου, αναμένεται να γίνει ένα συναρπαστικό πρωτάθλημα.

 Στον όμιλο συμμετέχουν δύο ομάδες του Ηρακλείου (Θέρισος, Ομόνοια), όπως επίσης και ομάδες από τα δυτικά γεωγραφικά διαμερίσματα του Ν. Ηρακλείου και τη Μεσαρά. Το σαββατοκύριακο 9-10 Σεπτεμβρίου έχει οριστεί η σέντρα στον 2ο όμιλο της Β’ ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η-16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΛΙΑΝΗ 2008-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΝΤ.
ΡΑΥΚΟΣ-ΔΑΜΑΣΤΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛ.-ΔΑΦΝΕΣ
ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ-ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
ΑΣΗΜΙ-ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ
ΦΟΔΕΛΕ-ΓΩΝΙΕΣ
ΚΟΡΦΕΣ-ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΡΕΠΟ: ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ

2η-17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ-ΠΑΛΙΑΝΗ 2008
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΝΤ.-ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛ.
ΔΑΦΝΕΣ-ΑΣΗΜΙ
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ-ΦΟΔΕΛΕ
ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ-ΚΟΡΦΕΣ
ΓΩΝΙΕΣ-ΔΑΜΑΣΤΑ
ΘΕΡΙΣΣΟΣ-ΡΑΥΚΟΣ
ΡΕΠΟ: ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ

 

3η-18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΛΙΑΝΗ 2008-ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛ.
ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ-ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ
ΑΣΗΜΙ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΝΤ.
ΚΟΡΦΕΣ-ΔΑΦΝΕΣ
ΔΑΜΑΣΤΑ-ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
ΡΑΥΚΟΣ-ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ
ΓΩΝΙΕΣ-ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΡΕΠΟ: ΦΟΔΕΛΕ

4η-19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ-ΠΑΛΙΑΝΗ 2008
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛ.-ΑΣΗΜΙ
ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ-ΦΟΔΕΛΕ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΝΤ.-ΚΟΡΦΕΣ
ΔΑΦΝΕΣ-ΡΑΥΚΟΣ
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ-ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ-ΓΩΝΙΕΣ
ΡΕΠΟ: ΔΑΜΑΣΤΑ

5η-20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΛΙΑΝΗ 2008-ΑΣΗΜΙ
ΦΟΔΕΛΕ-ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ
ΚΟΡΦΕΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛ.
ΔΑΜΑΣΤΑ-ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ
ΡΑΥΚΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΝΤ.
ΓΩΝΙΕΣ-ΔΑΦΝΕΣ
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ-ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ
ΡΕΠΟ: ΘΕΡΙΣΣΟΣ

6η-21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΟΔΕΛΕ-ΠΑΛΙΑΝΗ 2008
ΑΣΗΜΙ-ΚΟΡΦΕΣ
ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ-ΔΑΜΑΣΤΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛ.-ΡΑΥΚΟΣ
ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ-ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΝΤ.-ΓΩΝΙΕΣ
ΔΑΦΝΕΣ-ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
ΡΕΠΟ: ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ

7η-22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΛΙΑΝΗ 2008-ΚΟΡΦΕΣ
ΔΑΜΑΣΤΑ-ΦΟΔΕΛΕ
ΡΑΥΚΟΣ-ΑΣΗΜΙ
ΘΕΡΙΣΣΟΣ-ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ
ΓΩΝΙΕΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛ.
ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ-ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΝΤ.
ΡΕΠΟ: ΔΑΦΝΕΣ

8η-23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΑΜΑΣΤΑ-ΠΑΛΙΑΝΗ 2008
ΚΟΡΦΕΣ-ΡΑΥΚΟΣ
ΦΟΔΕΛΕ-ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΑΣΗΜΙ-ΓΩΝΙΕΣ
ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ-ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛ.-ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ-ΔΑΦΝΕΣ
ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΝΤ.

9η-24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΛΙΑΝΗ 2008-ΡΑΥΚΟΣ
ΘΕΡΙΣΣΟΣ-ΔΑΜΑΣΤΑ
ΓΩΝΙΕΣ-ΚΟΡΦΕΣ
ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ-ΦΟΔΕΛΕ
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ-ΑΣΗΜΙ
ΔΑΦΝΕΣ-ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΝΤ.-ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ
ΡΕΠΟ: ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛ.

10η-25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΕΡΙΣΣΟΣ-ΠΑΛΙΑΝΗ 2008
ΡΑΥΚΟΣ-ΓΩΝΙΕΣ
ΔΑΜΑΣΤΑ-ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ
ΚΟΡΦΕΣ-ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
ΦΟΔΕΛΕ-ΔΑΦΝΕΣ
ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΝΤ.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛ.-ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ
ΡΕΠΟ: ΑΣΗΜΙ

11η-26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΛΙΑΝΗ 2008-ΓΩΝΙΕΣ
ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ-ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ-ΡΑΥΚΟΣ
ΔΑΦΝΕΣ-ΔΑΜΑΣΤΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΝΤ.-ΦΟΔΕΛΕ
ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ-ΑΣΗΜΙ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛ.-ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ
ΡΕΠΟ: ΚΟΡΦΕΣ

12η-27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ-ΠΑΛΙΑΝΗ 2008
ΓΩΝΙΕΣ-ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
ΘΕΡΙΣΣΟΣ-ΔΑΦΝΕΣ
ΔΑΜΑΣΤΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΝΤ.
ΚΟΡΦΕΣ-ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ
ΦΟΔΕΛΕ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛ.
ΑΣΗΜΙ-ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ
ΡΕΠΟ: ΡΑΥΚΟΣ

13η-28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΛΙΑΝΗ 2008-ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
ΔΑΦΝΕΣ-ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΝΤ.-ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ-ΡΑΥΚΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛ.-ΔΑΜΑΣΤΑ
ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ-ΚΟΡΦΕΣ
ΑΣΗΜΙ-ΦΟΔΕΛΕ
ΡΕΠΟ: ΓΩΝΙΕΣ

14η-29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΑΦΝΕΣ-ΠΑΛΙΑΝΗ 2008
ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΝΤ.
ΓΩΝΙΕΣ-ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ
ΘΕΡΙΣΣΟΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛ.
ΡΑΥΚΟΣ-ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ
ΔΑΜΑΣΤΑ-ΑΣΗΜΙ
ΚΟΡΦΕΣ-ΦΟΔΕΛΕ
ΡΕΠΟ: ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ

15η-30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΝΤ.-ΔΑΦΝΕΣ
ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ-ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛ.-ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ
ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ-ΓΩΝΙΕΣ
ΑΣΗΜΙ-ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΦΟΔΕΛΕ-ΡΑΥΚΟΣ
ΚΟΡΦΕΣ-ΔΑΜΑΣΤΑ
ΡΕΠΟ: ΠΑΛΙΑΝΗ 2008



« Πηγαίνετε Πίσω