Αποτελέσματα-Βαθμολογία-Επόμενη αγωνιστική ΕΠΣΗ - Αποτελέσματα αγώνων του Σαββάτου 22 Aπριλίου 2017 και η συνέχεια της Κυριακής στο τοπικό της ΕΠΣΗ


23.04.2017

Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 22 Απριλίου 2017 και η αυριανή (Κυριακή 23/4/17) συνέχεια στο τοπικό της ΕΠΣΗ, έχουν ως εξής:

Α2 Κατηγορία
(29η αγωνιστική)


Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΡΑΥΚΟΣ - ΛΙΝΤΟ

ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ

Σάββατο

22/04/17

17:00

Βισκαδούρος Μ., Σταυρακάκη Μ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)

4-1

2.

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

ΚΑΛΕΣΩΝ

Σάββατο

22/04/17

17:00

Μανδαλενάκης Ε., Κυριακίδης Ρ., Τοπαλιδης Π.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

4-2

3.

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ

Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ

Σάββατο

22/04/17

17:00

Φερετζάκης Ν., Τουρλουκάκη Χ., Βισκαδούρος Α.

2-6

4.

ΑΣΙΤΕΣ FC - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΑΣΙΤΩΝ

Σάββατο

22/04/17

17:00


0-3

5.

ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.

ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Σάββατο

22/04/17

17:00

Χαραλαμπάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)

4-0

6.

ΔΑΜΑΣΤΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΔΑΜΑΣΤΑΣ

Σάββατο

22/04/17

17:00

Κουναλάκης Γ., Ρεμιδιανάκης Δ., Πλαίτης Γ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)

2-0

7.

ΔΩΡΙΕΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ

ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ

Σάββατο

22/04/17

17:00

Φουκάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Φουκαράκης Δημήτρης)

3-1

8.

ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΝΑΛΗΨΗ

ΕΛΠΙΔΩΝ

Σάββατο

22/04/17

17:00


3-0

 

Γ΄ Κατηγορία
(26η αγωνιστική)


Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ

ΑΛΜΥΡΟΥ

Σάββατο

22/04/17

17:00

Ελευθεράκης Σ., Βλαχάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.

3-0

10.

ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

Σάββατο

22/04/17

17:00

Δρακουλάκης Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Γενετζάκης Ε.

0-6

11.

ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΧΕΙΜΑΡΟΣ

ΕΓΟΗ

Σάββατο

22/04/17

17:00

Μπαλίδης Α., Σιγανού Γ., Σταυράκης Γ.

2-4

 Οι αγώνες της Κυριακής 23 Απριλίου 2017

Α1 Κατηγορία
(35η αγωνιστική)


Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ

ΕΛΙΑΣ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Τζανακάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ., Σαμιωτάκης Ε.
(Παρατηρητής: Κρητικός Νίκος)


2.

ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

ΑΛΜΥΡΟΥ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Κώστας Κ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)


3.

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Μουρτζάκης Ι., Νικολακάκης Β., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.
(Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης)


4.

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣ

ΘΡΑΨΑΝΟΥ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Ξυπάκης Γ.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)


5.

ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΑΡΧΑΝΩΝ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Σπινάκης Ν., Μερκουλίδης Ν., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)


6.

ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΑΛΙΑΣ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Κασαπάκης Κ., Δασκαλάκης Α., Ελευθεράκης Σ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)


7.

ΖΑΡΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η

ΖΑΡΟΥ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Παπαδάκης Φ., Παπαδακάκης Γ., Μαστορίδης Δ.
(Παρατηρητής: Μαράκης Γιάννης)


8.

ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Σταυρακάκη Ν., Γαρεφαλάκης Ε., Μάτσας Κ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)


9.

ΓΟΡΤΥΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΓ. ΔΕΚΑ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Ζερβάκης Ε. Γ., Παπαδάκης Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)


Β΄ Κατηγορία - Μπαράζ κατάταξης
(1η αγωνιστική)


Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

10.

ΠΟΡΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΜΥΡΤΙΑΣ

Τετάρτη

26/04/17

17:00



11.

ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - Ο.Φ.Η. 94

ΑΡΧΑΝΩΝ

Τετάρτη

26/04/17

17:00



Γ΄ Κατηγορία
(26η αγωνιστική)


Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

12.

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ

ΚΑΛΕΣΩΝ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Καρατζάς Γ., Ζαφείρης Α., Δρακάκης Α.


13.

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΡΟΚΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Κυριακίδης Ρ., Σαβουιδάκης Σ., Φανουράκη Μ.


14.

Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ

ΑΕΚ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Μπλαβάκης Ε., Σταυρακάκη Μ., Στέφα Ά.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)


15.

ΙΝΙ - ΓΩΝΙΕΣ

ΓΑΡΙΠΑΣ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Χναράκης Δ., Ρεμιδιανάκης Δ., Σπαθαράκης Γ.




Επικοινωνήστε μαζί μας

Διεύθυνση
Μοίρες Ηρακλείου Κρήτης, 70400

e-mail
info@notosportnews.gr

Τηλέφωνα:
6932428880