Αποτελέσματα-Βαθμολογία-Επόμενη αγωνιστική ΕΠΣΗ - Aποτελέσματα αγώνων του Σαββατοκύριακου – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική στο τοπικό της ΕΠΣΗ


23.04.2017

Τα τελικά αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στο τοπικό της ΕΠΣΗ, έχουν ανα κατηγορία, ως εξής:

Α1 Κατηγορία
(35η αγωνιστική)


Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ

ΕΛΙΑΣ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Τζανακάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ., Σαμιωτάκης Ε.
(Παρατηρητής: Κρητικός Νίκος)

1-4

2.

ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

ΑΛΜΥΡΟΥ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Κώστας Κ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)

2-0

3.

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Μουρτζάκης Ι., Νικολακάκης Β., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.
(Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης)

2-0

4.

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣ

ΘΡΑΨΑΝΟΥ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Ξυπάκης Γ.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)

3-2

5.

ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΑΡΧΑΝΩΝ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Σπινάκης Ν., Μερκουλίδης Ν., Δασκαλάκης Α.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)

4-1

6.

ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΑΛΙΑΣ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Κασαπάκης Κ., Σιγανού Γ., Ελευθεράκης Σ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)

2-0

7.

ΖΑΡΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η

ΖΑΡΟΥ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Παπαδάκης Φ., Παπαδακάκης Γ., Μαστορίδης Δ.
(Παρατηρητής: Μαράκης Γιάννης)

3-0

8.

ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Σταυρακάκη Ν., Γαρεφαλάκης Ε., Μάτσας Κ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)

1-0

9.

ΓΟΡΤΥΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΓ. ΔΕΚΑ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Ζερβάκης Ε. Γ., Μανδαλενάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)

0-3

 


Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

90

34

29

3

2

97

9


2.

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

83

35

27

2

6

91

29

3.

ΑΛΜΥΡΟΣ

75

35

23

6

6

79

36

4.

Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

65

35

20

5

10

65

41

5.

ΜΙΝΩΙΚΗ

64

35

19

7

9

64

38

6.

ΖΑΡΟΣ

64

35

20

6

9

60

33

7.

ΜΟΙΡΕΣ

61

35

18

7

10

58

33

8.

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

56

35

16

8

11

64

39

9.

ΠΑΝΟΜ

53

34

15

8

11

53

39

10.

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

52

35

15

7

13

59

56

11.

ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

50

35

14

8

13

52

44

12.

ΓΟΡΤΥΣ

49

35

14

7

14

51

53

13.

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

47

35

11

14

10

38

42

14.

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

45

35

14

3

18

52

68

15.

ΡΩΜΑΝΟΣ

38

35

10

8

17

44

57

16.

ΦΑΙΣΤΟΣ

33

35

9

6

20

48

79

17.

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

31

35

8

7

20

44

78

18.

Ε.Γ.Ο.Η

24

35

7

3

25

33

78

19.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

-5

33

0

1

32

6

107

20.

ΡΟΥΒΑΣ

-6

33

0

0

33

0

99


Παρατηρήσεις:

Το σωματείο 'ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ' έχει -6 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΖΑΡΟΣ' έχει -2 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΡΟΥΒΑΣ' έχει -6 βαθμούς.

36η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ







ΡΟΥΒΑΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ







ΠΑΝΟΜ - ΑΛΜΥΡΟΣ

ΜΑΛΙΩΝ

Κυριακή

30/04/17

17:00



ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΕΛΙΑΣ

Κυριακή

30/04/17

17:00



ΦΑΙΣΤΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΒΟΡΡΩΝ

Κυριακή

30/04/17

17:00



ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΥ

Κυριακή

30/04/17

17:00



ΜΟΙΡΕΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

ΜΟΙΡΩΝ

Κυριακή

30/04/17

17:00



ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΖΑΡΟΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

Κυριακή

30/04/17

17:00



Ε.Γ.Ο.Η - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΕΓΟΗ

Κυριακή

30/04/17

17:00



Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΓΟΡΤΥΣ

ΚΡΟΥΣΩΝΑ

Κυριακή

30/04/17

17:00



 

Α2 Κατηγορία
(29η αγωνιστική)


Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

10.

ΡΑΥΚΟΣ - ΛΙΝΤΟ

ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ

Σάββατο

22/04/17

17:00

Βισκαδούρος Μ., Σταυρακάκη Μ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)

4-1

11.

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

ΚΑΛΕΣΩΝ

Σάββατο

22/04/17

17:00

Μανδαλενάκης Ε., Κυριακίδης Ρ., Τοπαλιδης Π.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

4-2

12.

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ

Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ

Σάββατο

22/04/17

17:00

Φερετζάκης Ν., Τουρλουκάκη Χ., Βισκαδούρος Α.

2-6

13.

ΑΣΙΤΕΣ FC - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΑΣΙΤΩΝ

Σάββατο

22/04/17

17:00


0-3 α.α.

14.

ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.

ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Σάββατο

22/04/17

17:00

Χαραλαμπάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)

4-0

15.

ΔΑΜΑΣΤΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΔΑΜΑΣΤΑΣ

Σάββατο

22/04/17

17:00

Κουναλάκης Γ., Ρεμιδιανάκης Δ., Πλαίτης Γ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)

2-0

16.

ΔΩΡΙΕΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ

ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ

Σάββατο

22/04/17

17:00

Φουκάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Φουκαράκης Δημήτρης)

3-1

17.

ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΝΑΛΗΨΗ

ΕΛΠΙΔΩΝ

Σάββατο

22/04/17

17:00


3-0 α.α.

 


Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΤΥΛΙΣΟΣ

70

29

22

4

3

73

20

2.

ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

60

29

18

6

5

79

27

3.

ΕΛΠΙΔΕΣ

59

29

18

5

6

65

32

4.

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

56

29

15

11

3

46

23

5.

Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

55

29

15

10

4

38

21

6.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.

50

29

15

5

9

46

36

7.

ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

47

29

14

5

10

47

35

8.

ΛΙΝΤΟ

44

29

13

5

11

56

53

9.

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

41

29

12

5

12

51

43

10.

Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ

37

29

10

7

12

48

45

11.

ΔΩΡΙΕΑΣ

34

29

10

4

15

35

57

12.

ΡΑΥΚΟΣ

30

29

9

3

17

43

55

13.

ΔΑΜΑΣΤΑ

30

29

9

3

17

48

66

14.

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

24

29

6

6

17

35

69

15.

ΑΝΑΛΗΨΗ

9

28

4

3

21

22

68

16.

ΑΣΙΤΕΣ FC

-6

28

0

0

28

9

91


Παρατηρήσεις:

Το σωματείο 'ΑΝΑΛΗΨΗ' έχει -6 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΑΣΙΤΕΣ FC' έχει -6 βαθμούς.

30η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΡΑΥΚΟΣ

ΚΑΛΕΣΩΝ

Σάββατο

29/04/17

17:00



ΛΙΝΤΟ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΔΑΦΝΩΝ

Σάββατο

29/04/17

17:00



Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΣΙΤΕΣ FC

ΑΕΚ

Σάββατο

29/04/17

17:00



ΤΥΛΙΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΤΥΛΙΣΟΥ

Σάββατο

29/04/17

17:00



ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ

Σάββατο

29/04/17

17:00



ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΔΩΡΙΕΑΣ

ΠΟΑ

Σάββατο

29/04/17

17:00



ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΥ

Σάββατο

29/04/17

17:00



Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΑΛΗΨΗ

ΕΓΟΗ

Σάββατο

29/04/17

17:00



 

Γ΄ Κατηγορία
(26η αγωνιστική)


Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

18.

ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ

ΑΛΜΥΡΟΥ

Σάββατο

22/04/17

17:00

Ελευθεράκης Σ., Βλαχάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.

3-0

19.

ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

Σάββατο

22/04/17

17:00

Δρακουλάκης Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Γενετζάκης Ε.

0-6

20.

ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΧΕΙΜΑΡΟΣ

ΕΓΟΗ

Σάββατο

22/04/17

17:00

Μπαλίδης Α., Σιγανού Γ., Σταυράκης Γ.

2-4

21.

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ

ΚΑΛΕΣΩΝ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Καρατζάς Γ., Ζαφείρης Α., Δρακάκης Α.

0-1

22.

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΡΟΚΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Κυριακίδης Ρ., Σαβουιδάκης Σ., Φανουράκη Μ.

2-3

23.

Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ

ΑΕΚ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Μπλαβάκης Ε., Σταυρακάκη Μ., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)

2-1

24.

ΙΝΙ - ΓΩΝΙΕΣ

ΓΑΡΙΠΑΣ

Κυριακή

23/04/17

17:00

Χναράκης Δ., Ρεμιδιανάκης Δ., Σπαθαράκης Γ.

0-1

 


Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

57

24

17

6

1

83

20

2.

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ

54

25

17

3

5

55

22

3.

ΡΟΚΑ

48

25

15

5

5

72

34

4.

ΙΝΙ

43

24

15

4

5

51

27

5.

ΚΟΥΝΑΒΟΙ

43

25

14

3

8

55

42

6.

ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.

43

24

13

4

7

68

39

7.

ΓΩΝΙΕΣ

36

24

14

5

5

52

26

8.

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

33

25

10

5

10

51

35

9.

ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

30

24

9

3

12

37

45

10.

Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

28

24

8

4

12

37

66

11.

ΧΕΙΜΑΡΟΣ

27

24

8

3

13

46

61

12.

ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ

25

24

8

3

13

43

51

13.

ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ

13

24

4

3

17

28

59

14.

ΠΟΤΑΜΙΕΣ

9

24

3

2

19

34

99

15.

ΠΑΤΟΥΧΑΣ

-5

24

0

1

23

13

99


Παρατηρήσεις:

Το σωματείο 'ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ' έχει -2 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΓΩΝΙΕΣ' έχει -11 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΙΝΙ' έχει -6 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΚΟΥΝΑΒΟΙ' έχει -2 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΠΑΤΟΥΧΑΣ' έχει -6 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ' έχει -2 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΠΟΤΑΜΙΕΣ' έχει -2 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΡΟΚΑ' έχει -2 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ' έχει -2 βαθμούς.

27η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ

Σάββατο

29/04/17

17:00



ΡΟΚΑ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ

Σάββατο

29/04/17

17:00



ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

ΜΥΡΤΙΑΣ

Σάββατο

29/04/17

17:00



ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΠΟΤΑΜΙΕΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Σάββατο

29/04/17

17:00



ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ

ΑΓ. ΔΕΚΑ

Σάββατο

29/04/17

17:00



ΓΩΝΙΕΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΑΛΕΣΩΝ

Σάββατο

29/04/17

17:00



ΙΝΙ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

ΓΑΡΙΠΑΣ

Σάββατο

29/04/17

17:00



Ρεπό: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ



Επικοινωνήστε μαζί μας

Διεύθυνση
Μοίρες Ηρακλείου Κρήτης, 70400

e-mail
info@notosportnews.gr

Τηλέφωνα:
6932428880