Αποτελέσματα-Βαθμολογία-Επόμενη αγωνιστική ΕΠΣΗ - Aποτελέσματα αγώνων του Σαββατοκύριακου – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική στο τοπικό της ΕΠΣΗ


29.04.2017

Τα τελικά αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στο τοπικό της ΕΠΣΗ, έχουν ανά κατηγορία, ως εξής:

Α2 Κατηγορία
(30η αγωνιστική)


Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΡΑΥΚΟΣ

ΚΑΛΕΣΩΝ

Σάββατο

29/04/17

17:00

Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Α., Βιτσαξάκης Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)

0-3

2.

ΛΙΝΤΟ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΔΑΦΝΩΝ

Σάββατο

29/04/17

17:00

Ξυπάκης Γ., Μοχιανάκης Α., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)

5-1

3.

Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΣΙΤΕΣ FC

ΑΕΚ

Σάββατο

29/04/17

17:00



4.

ΤΥΛΙΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΤΥΛΙΣΟΥ

Σάββατο

29/04/17

17:00

Βισκαδούρος Μ., Σπινάκης Ν., Καρατζάς Γ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)

1-1

5.

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ

Σάββατο

29/04/17

17:00

Τζανακάκης Ε., Κασαπάκης Α., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)

8-2

6.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΔΩΡΙΕΑΣ

ΠΟΑ

Σάββατο

29/04/17

17:00

Μανδαλενάκης Ε., Μπαλίδης Α., Καζόγλου Χ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)

4-0

7.

ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΥ

Σάββατο

29/04/17

17:00

Κώστας Κ., Γαρεφαλάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)

0-1

8.

Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΑΛΗΨΗ

ΕΓΟΗ

Σάββατο

29/04/17

17:00



ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΤΥΛΙΣΟΣ

71

30

22

5

3

74

21

2.

ΕΛΠΙΔΕΣ

62

30

19

5

6

66

32

3.

ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

61

30

18

7

5

80

28

4.

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

59

30

16

11

3

54

25

5.

Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

55

29

15

10

4

38

21

6.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.

53

30

16

5

9

50

36

7.

ΛΙΝΤΟ

47

30

14

5

11

61

54

8.

ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

47

30

14

5

11

47

36

9.

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

41

30

12

5

13

51

46

10.

Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ

37

29

10

7

12

48

45

11.

ΔΩΡΙΕΑΣ

34

30

10

4

16

35

61

12.

ΡΑΥΚΟΣ

33

30

10

3

17

46

55

13.

ΔΑΜΑΣΤΑ

30

30

9

3

18

50

74

14.

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

24

30

6

6

18

36

74

15.

ΑΝΑΛΗΨΗ

9

28

4

3

21

22

68

16.

ΑΣΙΤΕΣ FC

-6

28

0

0

28

9

91


Παρατηρήσεις:

Το σωματείο 'ΑΝΑΛΗΨΗ' έχει -6 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΑΣΙΤΕΣ FC' έχει -6 βαθμούς.

Γ΄ Κατηγορία
(27η αγωνιστική)


Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ

Σάββατο

29/04/17

17:00

Ζαφείρης Α., Σιγανού Γ., Μαυρουδής Ι.

4-1

10.

ΡΟΚΑ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ

Σάββατο

29/04/17

17:00

Φερετζάκης Ν., Καμπιτάκης Κ., Ψαρράς Κ.

4-1

11.

ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

ΜΥΡΤΙΑΣ

Σάββατο

29/04/17

17:00

Λαλιώτης Γ., Δρακάκης Α., Φανουράκη Μ.

2-2

12.

ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΠΟΤΑΜΙΕΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Σάββατο

29/04/17

17:00

Κυριακόπουλος Κ., Σταυράκης Γ., Σφακιανάκης Δ.

4-2

13.

ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ

ΑΓ. ΔΕΚΑ

Σάββατο

29/04/17

17:00

Δρακουλάκης Κ., Σαμιωτάκης Ε., Μανιαδής Α.


14.

ΓΩΝΙΕΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ

Σάββατο

29/04/17

17:00

Ελευθεράκης Σ., Θέμελη Π., Επιτροπάκη Ε.

0-1

15.

ΙΝΙ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

ΓΑΡΙΠΑΣ

Σάββατο

29/04/17

17:00

Κυριακίδης Ρ., Μπλαβάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.

2-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

58

25

17

7

1

85

22

2.

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ

54

25

17

3

5

55

22

3.

ΡΟΚΑ

51

26

16

5

5

76

35

4.

ΚΟΥΝΑΒΟΙ

46

26

15

3

8

59

43

5.

ΙΝΙ

46

25

16

4

5

53

27

6.

ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.

44

25

13

5

7

70

41

7.

ΓΩΝΙΕΣ

36

25

14

5

6

52

27

8.

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

33

26

10

5

11

52

39

9.

Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

31

25

9

4

12

38

66

10.

ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

30

25

9

3

13

37

47

11.

ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ

28

25

9

3

13

47

53

12.

ΧΕΙΜΑΡΟΣ

27

24

8

3

13

46

61

13.

ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ

13

25

4

3

18

29

63

14.

ΠΟΤΑΜΙΕΣ

9

25

3

2

20

36

103

15.

ΠΑΤΟΥΧΑΣ

-5

24

0

1

23

13

99


Παρατηρήσεις:

Το σωματείο 'ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ' έχει -2 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΓΩΝΙΕΣ' έχει -11 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΙΝΙ' έχει -6 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΚΟΥΝΑΒΟΙ' έχει -2 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΠΑΤΟΥΧΑΣ' έχει -6 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ' έχει -2 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΠΟΤΑΜΙΕΣ' έχει -2 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΡΟΚΑ' έχει -2 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ' έχει -2 βαθμούς.

28η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΡΟΚΑ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ

ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ

Σάββατο

06/05/17

17:30



ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.

ΜΟΙΡΩΝ

Σάββατο

06/05/17

17:30



ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ

ΑΛΜΥΡΟΥ

Σάββατο

06/05/17

17:30



ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Σάββατο

06/05/17

17:30



ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΓΩΝΙΕΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

Σάββατο

06/05/17

17:30



ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΙΝΙ

ΒΙΑΝΝΟΥ

Σάββατο

06/05/17

17:30



Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ

Σάββατο

06/05/17

17:30



Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

Α1 Κατηγορία
(36η αγωνιστική)


Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΠΑΝΟΜ - ΑΛΜΥΡΟΣ

ΜΑΛΙΩΝ

Κυριακή

30/04/17

17:00

Φουκάκης Γ., Σταυρακάκη Ν., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Κρητικός Νίκος)


2.

ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΕΛΙΑΣ

Κυριακή

30/04/17

17:00

Αδαμάκης Ζ. Θ., Μερκουλίδης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε.
(Παρατηρητής: Φουκαράκης Δημήτρης)


3.

ΦΑΙΣΤΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΒΟΡΡΩΝ

Κυριακή

30/04/17

17:00

Ζαχαριουδάκης Γ., Μαυραντωνάκης Α., Φερετζάκης Ν.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)


4.

ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΗΡΟΔΟΤΟΥ

Κυριακή

30/04/17

17:00

Κασαπάκης Κ., Μαστορίδης Δ., Καμπιτάκης Κ.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)


5.

ΜΟΙΡΕΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

ΜΟΙΡΩΝ

Κυριακή

30/04/17

17:00

Κρασαγάκης Χ., Κυριακίδης Ρ., Σαμιωτάκης Ε.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)


6.

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΖΑΡΟΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

Κυριακή

30/04/17

17:00

Σταυρακάκη Μ., Πλαίτης Γ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)


7.

Ε.Γ.Ο.Η - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΕΓΟΗ

Κυριακή

30/04/17

17:00

Ζερβάκης Ε. Γ., Τοπαλιδης Π., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης)


8.

Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΓΟΡΤΥΣ

ΚΡΟΥΣΩΝΑ

Κυριακή

30/04/17

17:00

Σφακιανάκης Δ., Μάτσας Κ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)


B΄ Κατηγορία - Μπαράζ παραμονής
(1η αγωνιστική)


Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΠΟΑ

Κυριακή

30/04/17

17:00

Πατεμτζής Γ., Παπαδάκης Μ., Μαυρουδής Δ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)




Επικοινωνήστε μαζί μας

Διεύθυνση
Μοίρες Ηρακλείου Κρήτης, 70400

e-mail
info@notosportnews.gr

Τηλέφωνα:
6932428880