Αποτελέσματα-Βαθμολογία-Επόμενη αγωνιστική ΕΠΣΗ - Aποτελέσματα αγώνων του Σαββατοκύριακου – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική στο τοπικό της ΕΠΣΗ


07.05.2017

Τα τελικά αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στο τοπικό της ΕΠΣΗ, έχουν ανα κατηγορία, ως εξής:

Α1 Κατηγορία
(37η αγωνιστική)


Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΠΑΝΟΜ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΜΑΛΙΩΝ

Κυριακή

07/05/17

17:30

Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τζανακάκης Ε., Καμπιτάκης Κ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)

4-2

2.

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΘΡΑΨΑΝΟΥ

Κυριακή

07/05/17

17:30

Παπαδάκης Φ., Ξυπάκης Γ., Μαστορίδης Δ.
(Παρατηρητής: Κρητικός Νίκος)

0-3

3.

ΓΙΟΥΧΤΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

ΑΡΧΑΝΩΝ

Κυριακή

07/05/17

17:30

Φουκάκης Γ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)

7-0

4.

ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΑΛΙΑΣ

Κυριακή

07/05/17

17:30

Μανδαλενάκης Ε., Στεφανίδης Σ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Μαράκης Γιάννης)

2-2

5.

ΖΑΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ

ΖΑΡΟΥ

Κυριακή

07/05/17

17:30

Σταυρακάκη Ν., Καρατζάς Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)

0-1

6.

ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

Κυριακή

07/05/17

17:30

Αδαμάκης Ζ. Θ., Τοπαλιδης Π., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

4-1

7.

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

Κυριακή

07/05/17

17:30

Σπινάκης Ν., Περτσελάκης Γ., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης)

6-1

8.

ΓΟΡΤΥΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ

ΑΓ. ΔΕΚΑ

Κυριακή

07/05/17

17:30

Μαυραντωνάκης Ι., Βιτσαξάκης Α., Κυριακίδης Ρ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)

1-4

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΗΡΟΔΟΤΟΣ

99

37

32

3

2

105

11


2.

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

86

37

28

2

7

99

31

3.

ΑΛΜΥΡΟΣ

81

37

25

6

6

86

37

4.

ΜΙΝΩΙΚΗ

70

37

21

7

9

71

39

5.

ΜΟΙΡΕΣ

67

37

20

7

10

61

34

6.

ΖΑΡΟΣ

67

37

21

6

10

65

35

7.

Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

65

37

20

5

12

65

51

8.

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

59

37

17

8

12

68

43

9.

ΠΑΝΟΜ

56

37

16

8

13

58

47

10.

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

53

37

13

14

10

46

44

11.

ΓΟΡΤΥΣ

52

37

15

7

15

55

57

12.

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

52

37

15

7

15

63

64

13.

ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

51

37

14

9

14

55

48

14.

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

45

37

14

3

20

54

79

15.

ΡΩΜΑΝΟΣ

44

37

12

8

17

51

59

16.

ΦΑΙΣΤΟΣ

37

37

10

7

20

53

82

17.

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

31

37

8

7

22

45

84

18.

Ε.Γ.Ο.Η

27

37

8

3

26

37

80

19.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

-5

35

0

1

34

6

113

20.

ΡΟΥΒΑΣ

-6

35

0

0

35

0

105


Παρατηρήσεις:

Το σωματείο 'ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ' έχει -6 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΖΑΡΟΣ' έχει -2 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΡΟΥΒΑΣ' έχει -6 βαθμούς.

38η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ







ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ







ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΤΥΛΙΣΟΥ

Κυριακή

14/05/17

17:30



ΑΛΜΥΡΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΑΛΜΥΡΟΥ

Κυριακή

14/05/17

17:30



ΡΩΜΑΝΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

ΕΛΙΑΣ

Κυριακή

14/05/17

17:30



ΦΑΙΣΤΟΣ - ΖΑΡΟΣ

ΒΟΡΡΩΝ

Κυριακή

14/05/17

17:30



ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ

ΗΡΟΔΟΤΟΥ

Κυριακή

14/05/17

17:30



ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΜΟΙΡΩΝ

Κυριακή

14/05/17

17:30



ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Ε.Γ.Ο.Η

ΘΡΑΨΑΝΟΥ

Κυριακή

14/05/17

17:30



ΓΟΡΤΥΣ - ΠΑΝΟΜ

ΑΓ. ΔΕΚΑ

Κυριακή

14/05/17

17:30



 

Γ΄ Κατηγορία
(28η αγωνιστική)


Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΡΟΚΑ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ

ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ

Σάββατο

06/05/17

17:30

Κρασαγάκης Χ., Κυριακόπουλος Κ., Μπαλίδης Α.

3-3

10.

ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.

ΜΟΙΡΩΝ

Σάββατο

06/05/17

17:30

Δρακουλάκης Κ., Καζόγλου Χ., Μανιαδής Α.

1-3

11.

ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ

ΑΛΜΥΡΟΥ

Σάββατο

06/05/17

17:30

Ζαφείρης Α., Πλαίτης Γ., Σταυρακάκη Μ.

3-1

12.

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Σάββατο

06/05/17

17:30

Τοπαλιδης Π., Τσαμπουράκης Γ., Θέμελη Π.

3-0

13.

ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΓΩΝΙΕΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

Σάββατο

06/05/17

17:30

Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Δρακάκης Α.

0-1

14.

ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΙΝΙ

ΒΙΑΝΝΟΥ

Σάββατο

06/05/17

17:30

Ελευθεράκης Σ., Φανουράκη Μ., Ψαρράς Κ.

1-3

15.

Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

ΑΕΚ

Σάββατο

06/05/17

17:30

Σφακιανάκης Δ., Μπεκιράκης Ι., Βλαχάκης Ε.

0-2

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

61

26

18

7

1

88

23

2.

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ

57

26

18

3

5

58

22

3.

ΡΟΚΑ

52

27

16

6

5

79

38

4.

ΙΝΙ

49

26

17

4

5

56

28

5.

ΚΟΥΝΑΒΟΙ

47

27

15

4

8

62

46

6.

ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.

47

26

14

5

7

73

42

7.

ΓΩΝΙΕΣ

39

26

15

5

6

53

27

8.

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

33

26

10

5

11

52

39

9.

ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

33

26

10

3

13

39

47

10.

Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

31

26

9

4

13

38

68

11.

ΧΕΙΜΑΡΟΣ

30

26

9

3

14

49

64

12.

ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ

28

26

9

3

14

48

56

13.

ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ

13

26

4

3

19

30

66

14.

ΠΟΤΑΜΙΕΣ

9

26

3

2

21

36

104

15.

ΠΑΤΟΥΧΑΣ

-7

26

0

1

25

14

105


Παρατηρήσεις:

Το σωματείο 'ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ' έχει -2 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΓΩΝΙΕΣ' έχει -11 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΙΝΙ' έχει -6 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΚΟΥΝΑΒΟΙ' έχει -2 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΠΑΤΟΥΧΑΣ' έχει -8 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ' έχει -2 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΠΟΤΑΜΙΕΣ' έχει -2 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΡΟΚΑ' έχει -2 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ' έχει -2 βαθμούς.

29η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ

Σάββατο

13/05/17

17:30



ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Σάββατο

13/05/17

17:30



ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΓ. ΔΕΚΑ

Σάββατο

13/05/17

17:30



ΓΩΝΙΕΣ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

ΚΑΛΕΣΩΝ

Σάββατο

13/05/17

17:30



ΙΝΙ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ

ΓΑΡΙΠΑΣ

Σάββατο

13/05/17

17:30



ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΠΟΤΑΜΙΕΣ

ΕΓΟΗ

Σάββατο

13/05/17

17:30



Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ

Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ

Σάββατο

13/05/17

17:30



Ρεπό: ΡΟΚΑ

Α2 Κατηγορία - PLAY OUT
(1η αγωνιστική)


Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

16.

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΡΑΥΚΟΣ

ΚΑΛΕΣΩΝ

Κυριακή

07/05/17

17:00

Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Παπαδάκης Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)

3-4

17.

Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΩΡΙΕΑΣ

ΕΓΟΗ

Κυριακή

07/05/17

17:00

Χαραλαμπάκης Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Κασαπάκης Κ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)

1-2

Α2 Κατηγορία - PLAY OFF
(1η αγωνιστική)


Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

18.

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ

Κυριακή

07/05/17

17:00

Πατεμτζής Γ., Μαυραντωνάκης Α., Κώστας Κ.
(Παρατηρητής: Καλλέργης Εμμανουήλ)

0-1 παρ.

19.

ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.

ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Κυριακή

07/05/17

19:00

Κουναλάκης Γ., Σταυρακάκη Μ., Τρουλινός Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)


 



Επικοινωνήστε μαζί μας

Διεύθυνση
Μοίρες Ηρακλείου Κρήτης, 70400

e-mail
info@notosportnews.gr

Τηλέφωνα:
6932428880