Αποτελέσματα-Βαθμολογία-Επόμενη αγωνιστική ΕΠΣΗ - Αποτελέσματα αγώνων του Σαββάτου 13 Μαίου 2017 και η συνέχεια της Κυριακής στο τοπικό της ΕΠΣΗ


14.05.2017

Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 13 Μαίου 2017 και η αυριανή (Κυριακή 14/5/17) συνέχεια στο τοπικό της ΕΠΣΗ, έχουν ως εξής:


Α1 Κατηγορία
(38η αγωνιστική)

 
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Κυριακή 14/05/17 17:30 Φερετζάκης Ν., Τουρλουκάκη Χ., Πλαίτης Γ.
(Παρατηρητής: Καλλέργης Εμμανουήλ)
 
2. ΑΛΜΥΡΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Κυριακή 14/05/17 17:30 Κρασαγάκης Χ., Θέμελη Π., Τοπαλιδης Π.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
 
3. ΡΩΜΑΝΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ ΕΛΙΑΣ Κυριακή 14/05/17 17:30 Μαυραντωνάκης Ι., Καζόγλου Χ., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Κρητικός Νίκος)
 
4. ΦΑΙΣΤΟΣ - ΖΑΡΟΣ ΒΟΡΡΩΝ Κυριακή 14/05/17 17:30 Κουράκης Ι., Φουκάκης Γ., Μαυραντωνάκης Α.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
 
5. ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ ΗΡΟΔΟΤΟΥ Κυριακή 14/05/17 17:30 Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
 
6. ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΜΟΙΡΩΝ Κυριακή 14/05/17 17:30 Πατεμτζής Γ., Βισκαδούρος Α., Κυριακίδης Ρ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
 
7. ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Ε.Γ.Ο.Η ΘΡΑΨΑΝΟΥ Κυριακή 14/05/17 17:30 Σταυρακάκη Μ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής: Φουκαράκης Δημήτρης)
 
8. ΓΟΡΤΥΣ - ΠΑΝΟΜ ΑΓ. ΔΕΚΑ Κυριακή 14/05/17 17:30 Σπινάκης Ν., Μανδαλενάκης Ε., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
 
Γ΄ Κατηγορία
(29η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9. ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 13/05/17 17:30 Μανδαλενάκης Ε., Μερκουλίδης Ν., Μπεκιράκης Ι. 0-0
10. ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Σάββατο 13/05/17 17:30 Καρατζάς Γ., Κατσογιάννης Η., Θέμελη Π. 1-2
11. ΓΩΝΙΕΣ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Σάββατο 13/05/17 17:30 Σταυράκης Γ., Σταυρακάκη Μ., Φανουράκη Μ. 1-3
12. ΙΝΙ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ ΓΑΡΙΠΑΣ Σάββατο 13/05/17 17:30 Ζαφείρης Α., Περτσελάκης Γ., Ψαρράς Κ. 2-1
13. ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΠΟΤΑΜΙΕΣ ΕΓΟΗ Σάββατο 13/05/17 17:30 Ελευθεράκης Σ., Βισκαδούρος Α., Μαυρουδής Ι. 4-2
14. Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΑΕΚ Σάββατο 13/05/17 17:30 Δρακουλάκης Κ., Δρακάκης Α., Δρακωνάκης Ε. 2-2
15. ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 14/05/17 17:30 Σταυρακάκη Ν., Ψαρράς Κ., Σαβουιδάκης Σ.  
Α2 Κατηγορία - PLAY OFF - Β Φαση
(1η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16. ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 13/05/17 17:00 Φουκάκης Γ., Νικολακάκης Β., Δασκαλάκης Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
(Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης)
1-2
17. ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο 13/05/17 17:00 Ζαχαριουδάκης Γ., Κυριακόπουλος Κ., Μπαλίδης Α.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)
4-2
Α2 Κατηγορία - PLAY OUT - Β Φαση
(1η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΑΛΕΣΩΝ Κυριακή 14/05/17 17:00 Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Τζανακάκης Ε.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)
 
19. ΔΩΡΙΕΑΣ - ΡΑΥΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Κυριακή 14/05/17 17:00 Κώστας Κ., Βιτσαξάκης Α., Σαμιωτάκης 


Επικοινωνήστε μαζί μας

Διεύθυνση
Μοίρες Ηρακλείου Κρήτης, 70400

e-mail
info@notosportnews.gr

Τηλέφωνα:
6932428880