ΝΕΑ ΕΠΣΗ - Αποτελέσματα αγώνων του Σαββατοκύριακου, βαθμολογία - επόμενη αγωνιστική στο τοπικό της ΕΠΣΗ


11.02.2018

Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στο τοπικό της ΕΠΣΗ, έχουν αναλυτικά ως εξής:

Α1 Κατηγορία
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΛΙΝΤΟ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

ΠΟΑ

Σάββατο

10/02/18

15:00

Πατεμτζής Γ., Χριστουλάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)

2-1

2.

Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΤΥΛΙΣΟΣ

ΚΡΟΥΣΩΝΑ

Κυριακή

11/02/18

15:00

Ζαχαριουδάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Γρηγοράκης Ι.
(Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)

1-1

3.

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΖΑΡΟΣ

ΘΡΑΨΑΝΟΥ

Κυριακή

11/02/18

15:00

Χαραλαμπάκης Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)

1-1

4.

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

Κυριακή

11/02/18

15:00

Βασάκης Γ. Ε., Τρουλινός Κ., Μαυρουδής Δ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)

0-1

5.

ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ

ΑΡΧΑΝΩΝ

Κυριακή

11/02/18

15:00

Μουρτζάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Φουκαράκης Δημήτρης)

4-1

6.

ΓΟΡΤΥΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΑΓ. ΔΕΚΑ

Κυριακή

11/02/18

15:00

Κουναλάκης Γ., Κατσογιάννης Η., Ελευθεράκης Σ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

0-0

7.

ΜΟΙΡΕΣ - ΠΑΝΟΜ

ΜΟΙΡΩΝ

Κυριακή

11/02/18

15:00

Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδάκης Μ., Ζιουτος Κ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)

2-0

8.

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.

ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

Κυριακή

11/02/18

15:00

Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Α., Μοχιανάκης Α.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)

1-0

9.

ΜΙΝΩΙΚΗ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

Κυριακή

11/02/18

15:30

Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σφακιανάκης Δ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

2-1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΓΙΟΥΧΤΑΣ

51

19

16

3

0

58

10

2.

ΠΑΝΟΜ

43

19

13

4

2

39

15

3.

ΜΙΝΩΙΚΗ

36

19

10

6

3

24

14

4.

ΜΟΙΡΕΣ

31

19

8

7

4

22

16

5.

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

29

19

8

5

6

26

24

6.

ΡΩΜΑΝΟΣ

28

19

7

7

5

24

18

7.

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

28

19

8

4

7

22

20

8.

ΑΛΜΥΡΟΣ

28

19

7

7

5

29

22

9.

ΤΥΛΙΣΟΣ

27

19

7

6

6

18

22

10.

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

23

19

6

5

8

21

25

11.

ΖΑΡΟΣ

23

19

5

10

4

24

28

12.

ΓΟΡΤΥΣ

20

19

4

8

7

18

24

13.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.

20

19

5

5

9

18

27

14.

Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

18

19

4

6

9

18

26

15.

Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

18

19

3

9

7

20

29

16.

ΦΑΙΣΤΟΣ

16

19

3

7

9

17

30

17.

ΛΙΝΤΟ

16

19

4

4

11

21

37

18.

ΕΛΠΙΔΕΣ

3

19

0

3

16

13

45


Παρατηρήσεις:

Το σωματείο 'ΖΑΡΟΣ' έχει -2 βαθμούς.

20η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΕΛΠΙΔΕΣ - ΛΙΝΤΟ

ΕΓΟΗ

Σάββατο

24/02/18

15:00

   

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΓΟΡΤΥΣ

ΠΟΑ

Σάββατο

24/02/18

15:00

   

ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

ΤΥΛΙΣΟΥ

Κυριακή

25/02/18

15:00

   

ΖΑΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

ΖΑΡΟΥ

Κυριακή

25/02/18

15:00

   

ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ

ΒΟΡΡΩΝ

Κυριακή

25/02/18

15:00

   

ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΑΛΜΥΡΟΥ

Κυριακή

25/02/18

15:00

   

ΡΩΜΑΝΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

Κυριακή

25/02/18

15:00

   

ΠΑΝΟΜ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΜΑΛΙΩΝ

Κυριακή

25/02/18

15:00

   

ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΜΟΙΡΩΝ

Κυριακή

25/02/18

15:00

   

 

Α2 Κατηγορία
(18η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

10.

ΡΑΥΚΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ

Σάββατο

10/02/18

15:00

Κώστας Κ., Τοπαλιδης Π., Ζαφείρης Α.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)

0-1

11.

ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΩΡΙΕΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Σάββατο

10/02/18

15:30

Μανδαλενάκης Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Μαυρουδής Ι.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)

1-2

12.

ΔΙΑΣ - ΠΟΡΟΣ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

Κυριακή

11/02/18

12:30

Σφακιανάκης Δ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

1-2

13.

Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΓΟΗ

Κυριακή

11/02/18

15:00

Παπαδάκης Φ., Σταυρακάκη Ν., Μπεκιράκης Ι.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)

1-0

14.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ

Κυριακή

11/02/18

15:00

Σπινάκης Ν., Μερκουλίδης Ν., Κυριακίδης Ρ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)

6-0

15.

ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - Ε.Γ.Ο.Η

ΓΑΛΙΑΣ

Κυριακή

11/02/18

15:00

Δασκαλάκης Α., Πλαίτης Γ., Σαμιωτάκης Ε.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)

0-3

16.

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ

Κυριακή

11/02/18

15:15

Πατεμτζής Γ., Μαντσε Ν., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)

1-1

17.

ΡΟΥΒΑΣ - ΑΣΗΜΙ

ΔΑΦΝΩΝ

Κυριακή

11/02/18

15:30

Ζερβάκης Ε. Γ., Καρατζάς Γ., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)

1-1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΠΟΡΟΣ

49

18

16

1

1

56

12

2.

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

37

18

10

7

1

43

26

3.

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

37

18

12

1

5

45

23

4.

ΤΡΙΤΩΝΙΑ

32

18

9

5

4

33

20

5.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

30

18

9

3

6

37

32

6.

ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

28

18

8

4

6

35

25

7.

Ε.Γ.Ο.Η

26

18

7

5

6

30

21

8.

ΑΣΗΜΙ

25

18

7

4

7

30

34

9.

ΔΙΑΣ

22

18

6

4

8

23

34

10.

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

20

18

6

2

10

29

40

11.

Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ

19

18

5

4

9

14

32

12.

ΔΩΡΙΕΑΣ

18

18

5

3

10

24

33

13.

ΡΟΥΒΑΣ

15

18

6

3

9

20

29

14.

ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

14

18

3

5

10

27

48

15.

ΡΑΥΚΟΣ

14

18

3

5

10

29

37

16.

ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

11

18

3

2

13

14

43


Παρατηρήσεις:

Το σωματείο 'ΡΟΥΒΑΣ' έχει -6 βαθμούς.

19η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΗΡΟΔΟΤΟΥ

Σάββατο

24/02/18

15:00

   

ΔΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

Σάββατο

24/02/18

15:00

   

ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ

Κυριακή

25/02/18

15:00

   

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ

Κυριακή

25/02/18

15:00

   

ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΡΑΥΚΟΣ

ΜΥΡΤΙΑΣ

Κυριακή

25/02/18

15:00

   

ΑΣΗΜΙ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ

ΑΣΗΜΙΟΥ

Κυριακή

25/02/18

15:00

   

Ε.Γ.Ο.Η - ΡΟΥΒΑΣ

ΕΓΟΗ

Κυριακή

25/02/18

15:00

   

ΠΟΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Κυριακή

25/02/18

15:00

   

 

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

18.

ΒΟΝΗ - ΓΑΡΙΠΑ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ

Σάββατο

10/02/18

15:00

Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπεκιράκης Ι., Θέμελη Π.

5-2

19.

ΜΟΧΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΜΟΧΟΥ

Σάββατο

10/02/18

15:00

Γρηγοράκης Ι., Μπλαβάκης Ε., Συναδινάκης Κ.

1-0

20.

ΧΑΡΑΥΓΗ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ

Σάββατο

10/02/18

15:00

Ζιουτος Κ., Παπαδάκης Φ., Σαμιωτάκης Ε.

1-0

21.

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

Σάββατο

10/02/18

15:00

Περτσελάκης Γ., Βισκαδούρος Α., Επιτροπάκη Ε.

1-4

22.

ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΠΟΑ

Κυριακή

11/02/18

15:00

Χριστουλάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Δρακάκης Α.

1-1

23.

ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Κυριακή

11/02/18

15:00

Ζαφείρης Α., Τοπαλιδης Π., Μάτσας Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)

2-2

24.

ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ

ΜΥΡΤΙΑΣ

Κυριακή

11/02/18

15:30

Ρεμιδιανάκης Δ., Μπαλίδης Α., Στέφα Ά.

0-3

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

41

16

13

2

1

38

14

2.

ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ

38

16

12

2

2

41

16

3.

ΜΟΧΟΣ

30

16

9

3

4

24

14

4.

ΒΟΝΗ

28

16

8

4

4

35

20

5.

ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

24

15

6

6

3

29

24

6.

ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

23

16

6

5

5

15

12

7.

ΕΘΝΙΚΟΣ

19

16

5

4

7

24

25

8.

ΓΑΡΙΠΑ

18

16

5

3

8

25

34

9.

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ

17

16

5

2

9

10

19

10.

ΧΑΡΑΥΓΗ

15

16

5

3

8

12

21

11.

ΠΗΓΑΣΟΣ

15

16

3

6

7

19

35

12.

ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

14

16

4

2

10

19

26

13.

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

11

15

1

8

6

13

27

14.

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

10

16

2

4

10

11

28


Παρατηρήσεις:

Το σωματείο 'ΧΑΡΑΥΓΗ' έχει -3 βαθμούς.

17η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΒΟΝΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ

Σάββατο

24/02/18

15:00

   

ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΧΑΡΑΥΓΗ

ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Σάββατο

24/02/18

15:00

   

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ

ΕΛΠΙΔΩΝ

Σάββατο

24/02/18

15:00

   

ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ

ΠΟΑ

Σάββατο

24/02/18

17:30

   

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ

Κυριακή

25/02/18

11:00

   

ΓΑΡΙΠΑ - ΜΟΧΟΣ

ΓΑΡΙΠΑΣ

Κυριακή

25/02/18

15:00

   

ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

Κυριακή

25/02/18

15:00

   

 

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

25.

ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ

ΕΓΟΗ

Σάββατο

10/02/18

15:00

Κυριακόπουλος Κ., Μαντσε Ν., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)

0-0

26.

ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΑΣΙΤΕΣ

ΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣ

Σάββατο

10/02/18

15:30

Σφακιανάκης Ε. Μ., Βισκαδούρος Μ., Δρακάκης Α.

1-0

27.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΕΓΟΗ

Κυριακή

11/02/18

12:00

Σταυρακάκη Ν., Παπαδάκης Φ., Μαστορίδης Δ.

3-1

28.

Ο.Φ.Η. 94 - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΒΑΚ

Κυριακή

11/02/18

12:00

Κουράκης Ι., Παπαδακάκης Γ., Σιγανού Γ.

0-0

29.

ΡΟΚΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

ΔΑΦΝΩΝ

Κυριακή

11/02/18

12:30

Καρατζάς Γ., Ζερβάκης Ε. Γ., Σαρόγλου Ε.

2-1

30.

ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΑΛΜΥΡΟΥ

Κυριακή

11/02/18

15:00

Αδαμάκης Α. Θ., Βλαχάκης Ε., Επιτροπάκη Ε.

1-1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΔΑΜΑΣΤΑ

37

15

11

4

0

35

11

2.

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

34

15

11

1

3

52

16

3.

ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

33

15

10

3

2

35

14

4.

ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

25

15

8

1

6

30

27

5.

ΠΑΛΙΑΝΗ 2008

23

14

7

2

5

24

25

6.

ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

22

15

7

1

7

32

29

7.

Ο.Φ.Η. 94

20

15

5

5

5

23

18

8.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

18

15

6

0

9

33

41

9.

ΑΣΙΤΕΣ

17

14

7

2

5

21

15

10.

ΡΟΚΑ

14

15

5

1

9

18

30

11.

ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ

12

15

3

3

9

21

35

12.

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

6

14

2

0

12

12

49

13.

ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

6

15

1

3

11

7

33


Παρατηρήσεις:

Το σωματείο 'ΑΣΙΤΕΣ' έχει -6 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΡΟΚΑ' έχει -2 βαθμούς.

17η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

ΑΛΜΥΡΟΥ

Σάββατο

24/02/18

15:00

   

ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΡΟΚΑ

ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

Σάββατο

24/02/18

15:00

   

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008

ΚΑΛΕΣΩΝ

Σάββατο

24/02/18

15:00

   

ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Ο.Φ.Η. 94

ΕΓΟΗ

Κυριακή

25/02/18

12:45

   

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

ΚΑΛΕΣΩΝ

Κυριακή

25/02/18

15:00

   

ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΣΙΤΕΣ

ΔΑΜΑΣΤΑΣ

Κυριακή

25/02/18

15:00

   

Ρεπό: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

Γ΄ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

31.

ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.

ΑΓ. ΔΕΚΑ

Σάββατο

10/02/18

15:00

Καρατζάς Γ., Σιγανού Γ., Βλαχάκης Ε.

3-1

32.

ΠΑΤΟΥΧΑΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΒΙΑΝΝΟΥ

Σάββατο

10/02/18

15:00

Βασάκης Γ. Ε., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.

2-0

33.

ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΓΩΝΙΕΣ

ΜΟΙΡΩΝ

Σάββατο

10/02/18

15:00

Μοχιανάκης Α., Ρεμιδιανάκης Δ., Μπαλίδης Α.

4-2

34.

ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΔΑΦΝΕΣ

ΠΟΜΠΙΑΣ

Σάββατο

10/02/18

15:00

Δασκαλάκης Α., Τζώρτζογλου Φ., Πλαίτης Γ.

1-2

35.

ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΟΦΑΜ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ

Κυριακή

11/02/18

11:00

Σφακιανάκης Ε. Μ., Σπινάκης Ν., Μερκουλίδης Ν.

1-6

36.

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Κυριακή

11/02/18

11:00

Δασκαλάκης Ι., Μαντσε Ν., Μπεκιράκης Ι.

5-0

37.

ΙΝΙ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ

ΓΑΡΙΠΑΣ

Κυριακή

11/02/18

12:00

Μπαλίδης Α., Ρεμιδιανάκης Δ., Στέφα Ά.

5-0

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΙΝΙ

40

15

13

1

1

30

9

2.

ΟΦΑΜ

36

15

11

3

1

46

18

3.

ΧΕΙΜΑΡΟΣ

28

15

9

1

5

35

23

4.

Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

26

15

8

2

5

38

27

5.

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ

26

15

8

2

5

31

10

6.

ΚΟΥΝΑΒΟΙ

25

15

8

1

6

41

27

7.

ΠΑΤΟΥΧΑΣ

23

15

8

1

6

22

17

8.

ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ

23

15

6

5

4

24

20

9.

ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.

20

15

6

4

5

30

28

10.

ΔΑΦΝΕΣ

18

15

6

6

3

28

23

11.

ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ

13

15

4

1

10

12

40

12.

ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ

5

15

0

5

10

19

48

13.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ

4

15

1

1

13

13

41

14.

ΓΩΝΙΕΣ

1

15

0

1

14

14

52


Παρατηρήσεις:

Το σωματείο 'ΔΑΦΝΕΣ' έχει -6 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΠΑΤΟΥΧΑΣ' έχει -2 βαθμούς.
Το σωματείο 'ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.' έχει -2 βαθμούς.

16η Αγωνιστική

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ

ΑΣΗΜΙΟΥ

Σάββατο

24/02/18

15:00

   

ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ

ΒΟΡΡΩΝ

Σάββατο

24/02/18

15:00

   

Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ

Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ

Σάββατο

24/02/18

17:30

   

ΟΦΑΜ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.

ΕΓΟΗ

Κυριακή

25/02/18

10:30

   

ΓΩΝΙΕΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ

ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ

Κυριακή

25/02/18

11:00

   

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΙΝΙ

ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Κυριακή

25/02/18

11:30

   

ΔΑΦΝΕΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ

ΔΑΦΝΩΝ

Κυριακή

25/02/18

15:00

   

 



Επικοινωνήστε μαζί μας

Διεύθυνση
Μοίρες Ηρακλείου Κρήτης, 70400

e-mail
info@notosportnews.gr

Τηλέφωνα:
6932428880