ΝΕΑ ΕΠΣΗ - Αποτελέσματα αγώνων του Σαββάτου - οι αγώνες της Κυριακής σε Α1 και Α2 ΕΠΣΗ


14.04.2018

Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου, οι αγώνες της Κυριακής σε Α1 και Α2 ΕΠΣΗ, έχουν αναλυτικά ως εξής:

Α1 Κατηγορία
(24η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΠΑΝΟΜ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΜΑΛΙΩΝ

Τετάρτη

11/04/18

17:00

Χαραλαμπάκης Ε., Τοπαλιδης Π., Μάτσας Κ.

2-1

Α2 Κατηγορία
(25η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

2.

ΠΟΡΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η

ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Σάββατο

14/04/18

17:00

Φερετζάκης Ν., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τζώρτζογλου Φ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)

2-0

3.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΑΣΗΜΙ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ

Σάββατο

14/04/18

17:00

Βασάκης Γ. Ε., Καρατζάς Γ., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)

0-2

4.

ΡΟΥΒΑΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΕΡΓΕΡΗΣ

Σάββατο

14/04/18

17:00

Ζαχαριουδάκης Γ., Ξυπάκης Γ., Μπαλίδης Α.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)

0-1

5.

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ

Σάββατο

14/04/18

17:00

Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης)

2-2

6.

Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΕΓΟΗ

Σάββατο

14/04/18

17:00

Χαραλαμπάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Τοπαλιδης Π.
(Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)

1-7

 

Οι αγώνες της Κυριακής 15/4/2018

Α1 Κατηγορία
(26η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΠΑΝΟΜ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΜΑΛΙΩΝ

Κυριακή

15/04/18

17:00

Μαυραντωνάκης Ι., Τουρλουκάκη Χ., Γενετζάκης Ε.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)

 

2.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΑΛΜΥΡΟΣ

ΠΟΑ

Κυριακή

15/04/18

17:00

Πατεμτζής Γ., Παπαδάκης Μ., Σαμιωτάκης Ε.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)

 

3.

ΜΟΙΡΕΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΜΟΙΡΩΝ

Κυριακή

15/04/18

17:00

Βισκαδούρος Μ., Ελευθεράκης Σ., Σταυρακάκη Ν.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

 

4.

ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΑΡΧΑΝΩΝ

Κυριακή

15/04/18

17:00

Ζερβάκης Ε. Γ., Ζαφείρης Α., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)

 

5.

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

Κυριακή

15/04/18

17:00

Μανδαλενάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Μοχιανάκης Α.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)

 

6.

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

ΘΡΑΨΑΝΟΥ

Κυριακή

15/04/18

17:00

Παπαδάκης Φ., Μάτσας Κ., Γαρεφαλάκης Ε.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)

 

7.

ΜΙΝΩΙΚΗ - ΛΙΝΤΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

Κυριακή

15/04/18

17:00

Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)

 

8.

Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΚΡΟΥΣΩΝΑ

Κυριακή

15/04/18

17:00

Μουρτζάκης Ι., Τρουλινός Κ., Δασκαλάκης Ι.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

 

9.

ΓΟΡΤΥΣ - ΖΑΡΟΣ

ΑΓ. ΔΕΚΑ

Κυριακή

15/04/18

17:30

Κουναλάκης Γ., Μαυραντωνάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)

 

Α2 Κατηγορία
(25η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

10.

ΔΩΡΙΕΑΣ - ΔΙΑΣ

ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ

Κυριακή

15/04/18

17:00

Σφακιανάκης Δ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής: Φουκαράκης Δημήτρης)

 


Επικοινωνήστε μαζί μας

Διεύθυνση
Μοίρες Ηρακλείου Κρήτης, 70400

e-mail
info@notosportnews.gr

Τηλέφωνα:
6932428880