ΝΕΑ ΕΠΣΗ - Το αγωνιστικό πρόγραμμα των αγώνων - οι διαιτητές - οι βοηθοί διαιτητή και οι παρατηρητές της πρεμιέρας σε Α1 και Α2 ΕΠΣΗ


07.09.2018

Το πρόγραμμα αγώνων της πρεμιέρας σε Α1 και Α2 ΕΠΣΗ που ξεκινά το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 8- 9 Σεπτεμβρίου 2018, καθώς και οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια, έχουν ανα κατηγορία ως εξής:

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(1η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΛΜΥΡΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ

ΤΥΛΙΣΟΥ

Σάββατο

08/09/18

17:00

Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Μ., Μοχιανάκης Α.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Γιάννης)

 

2.

ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

ΤΥΛΙΣΟΥ

Κυριακή

09/09/18

17:00

Μαυρουδής Δ., Τζώρτζογλου Φ., Χριστουλάκης Ε.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)

 

3.

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΠΟΡΟΣ

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ

Κυριακή

09/09/18

17:00

Δασκαλάκης Ι., Γρηγοράκης Ι., Καρατζάς Γ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)

 

4.

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΘΡΑΨΑΝΟΥ

Κυριακή

09/09/18

17:00

Φερετζάκης Ν., Σπινάκης Ν., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)

 

5.

ΜΟΙΡΕΣ - ΠΑΝΟΜ

ΜΟΙΡΩΝ

Κυριακή

09/09/18

17:00

Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)

 

6.

ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

Κυριακή

09/09/18

17:00

Σφακιανάκης Δ., Ξυπάκης Γ., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)

 

7.

ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ

ΒΟΡΡΩΝ

Κυριακή

09/09/18

17:00

Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)

 

8.

Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΖΑΡΟΣ

ΚΡΟΥΣΩΝΑ

Κυριακή

09/09/18

17:00

Πατεμτζής Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Ψαρράς Κ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

 

Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(1η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΕΓΟΗ

Σάββατο

08/09/18

17:00

Χαραλαμπάκης Ε., Καρατζάς Γ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)

 

10.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΠΟΑ

Σάββατο

08/09/18

17:00

Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Α., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)

 

11.

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΣΗΜΙ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

Σάββατο

08/09/18

17:00

Κώστας Κ., Δασκαλάκης Α., Σαμιωτάκης Ε.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)

 

12.

ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Σάββατο

08/09/18

17:00

Μαυραντωνάκης Ι., Δρακουλάκης Κ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)

 

13.

ΔΑΜΑΣΤΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

ΔΑΜΑΣΤΑΣ

Κυριακή

09/09/18

17:00

Μαυραντωνάκης Ι., Κώστας Κ., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

 

14.

ΔΙΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

Κυριακή

09/09/18

17:00

Νικολακάκης Β., Ελευθεράκης Σ., Μαυραντωνάκης Ν.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)

 

15.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΛΙΝΤΟ

ΕΛΙΑΣ

Κυριακή

09/09/18

17:00

Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)

 

16.

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΡΟΥΒΑΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Κυριακή

09/09/18

17:00

Κρασαγάκης Χ., Μάτσας Κ., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)

 

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



Επικοινωνήστε μαζί μας

Διεύθυνση
Μοίρες Ηρακλείου Κρήτης, 70400

e-mail
info@notosportnews.gr

Τηλέφωνα:
6932428880