ΝΕΑ ΕΠΣΗ - Αποτελέσματα αγώνων του Σαββατοκύριακου, βαθμολογία - επόμενη αγωνιστική σε Α1 και Α2 ΕΠΣΗ


09.09.2018

Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου σε Α1 και Α2 ΕΠΣΗ, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική, έχουν αναλυτικά ως εξής:

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(1η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΑΛΜΥΡΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ

ΤΥΛΙΣΟΥ

Σάββατο

08/09/18

17:00

Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Μ., Μοχιανάκης Α.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Γιάννης)

1-0

2.

ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

ΤΥΛΙΣΟΥ

Κυριακή

09/09/18

17:00

Μαυρουδής Δ., Τζώρτζογλου Φ., Χριστουλάκης Ε.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)

0-0

3.

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΠΟΡΟΣ

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ

Κυριακή

09/09/18

17:00

Δασκαλάκης Ι., Γρηγοράκης Ι., Καρατζάς Γ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)

0-3

4.

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΘΡΑΨΑΝΟΥ

Κυριακή

09/09/18

17:00

Φερετζάκης Ν., Σπινάκης Ν., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)

2-2

5.

ΜΟΙΡΕΣ - ΠΑΝΟΜ

ΜΟΙΡΩΝ

Κυριακή

09/09/18

17:00

Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)

0-2

6.

ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

Κυριακή

09/09/18

17:00

Σφακιανάκης Δ., Ξυπάκης Γ., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)

2-0

7.

ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ

ΒΟΡΡΩΝ

Κυριακή

09/09/18

17:00

Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)

3-3

8.

Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΖΑΡΟΣ

ΚΡΟΥΣΩΝΑ

Κυριακή

09/09/18

17:00

Πατεμτζής Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Ψαρράς Κ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

0-0


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΠΟΡΟΣ

3

1

1

0

0

3

0

2.

ΤΡΙΤΩΝΙΑ

3

1

1

0

0

2

0

3.

ΠΑΝΟΜ

3

1

1

0

0

2

0

4.

ΑΛΜΥΡΟΣ

3

1

1

0

0

1

0

5.

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

1

1

0

1

0

2

2

6.

ΦΑΙΣΤΟΣ

1

1

0

1

0

3

3

7.

Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

1

1

0

1

0

0

0

8.

Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

1

1

0

1

0

0

0

9.

ΡΩΜΑΝΟΣ

1

1

0

1

0

2

2

10.

ΜΙΝΩΙΚΗ

1

1

0

1

0

3

3

11.

ΖΑΡΟΣ

1

1

0

1

0

0

0

12.

ΤΥΛΙΣΟΣ

1

1

0

1

0

0

0

13.

ΓΟΡΤΥΣ

0

1

0

0

1

0

1

14.

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

0

1

0

0

1

0

2

15.

ΜΟΙΡΕΣ

0

1

0

0

1

0

2

16.

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

0

1

0

0

1

0

3

ΕΠΟΜΕΝΗ (2η) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΤΥΛΙΣΟΣ

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ

Σάββατο

15/09/18

16:30

   








ΠΟΡΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ

ΕΓΟΗ

Σάββατο

15/09/18

16:30

   

Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΑΕΚ

Κυριακή

16/09/18

16:30

   

ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ

ΕΛΙΑΣ

Κυριακή

16/09/18

16:30

   

ΓΟΡΤΥΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΑΓ. ΔΕΚΑ

Κυριακή

16/09/18

16:30

   

ΠΑΝΟΜ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΜΑΛΙΩΝ

Κυριακή

16/09/18

16:30

   

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΖΑΡΟΣ

ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

Κυριακή

16/09/18

16:30

   

ΜΙΝΩΙΚΗ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

Κυριακή

16/09/18

16:30

   

Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(1η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΕΓΟΗ

Σάββατο

08/09/18

17:00

Χαραλαμπάκης Ε., Καρατζάς Γ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)

3-2

10.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

ΠΟΑ

Σάββατο

08/09/18

17:00

Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Α., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)

2-3

11.

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΣΗΜΙ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

Σάββατο

08/09/18

17:00

Κώστας Κ., Δασκαλάκης Α., Σαμιωτάκης Ε.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)

2-2

12.

ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Σάββατο

08/09/18

17:00

Μαυραντωνάκης Ι., Δρακουλάκης Κ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)

2-1

13.

ΔΑΜΑΣΤΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

ΔΑΜΑΣΤΑΣ

Κυριακή

09/09/18

17:00

Μαυραντωνάκης Ι., Κώστας Κ., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

8-1

14.

ΔΙΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

Κυριακή

09/09/18

17:00

Νικολακάκης Β., Ελευθεράκης Σ., Μαυραντωνάκης Ν.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)

2-0

15.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΛΙΝΤΟ

ΕΛΙΑΣ

Κυριακή

09/09/18

17:00

Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)

0-5

16.

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΡΟΥΒΑΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Κυριακή

09/09/18

17:00

Κρασαγάκης Χ., Μάτσας Κ., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)

1-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Ομάδα

Βαθμοί

Αγώνες

Νίκες

Ισοπαλίες

Ήττες

Υπέρ

Κατά

1.

ΛΙΝΤΟ

3

1

1

0

0

5

0

2.

ΔΑΜΑΣΤΑ

3

1

1

0

0

8

1

3.

ΔΙΑΣ

3

1

1

0

0

2

0

4.

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

3

1

1

0

0

3

2

5.

Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ

3

1

1

0

0

3

2

6.

ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

3

1

1

0

0

2

1

7.

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

3

1

1

0

0

1

0

8.

ΑΣΗΜΙ

1

1

0

1

0

2

2

9.

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

1

1

0

1

0

2

2

10.

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

0

1

0

0

1

1

2

11.

ΕΛΠΙΔΕΣ

0

1

0

0

1

2

3

12.

ΡΟΥΒΑΣ

0

1

0

0

1

0

1

13.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ

0

1

0

0

1

2

3

14.

ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ

0

1

0

0

1

0

2

15.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

0

1

0

0

1

0

5

16.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

0

1

0

0

1

1

8


ΕΠΟΜΕΝΗ (2η) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Ομάδες

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή

Αποτέλεσμα

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Σάββατο

15/09/18

16:30

   

ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΙΑΣ

ΕΛΠΙΔΩΝ

Σάββατο

15/09/18

16:30

   

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΚΑΛΕΣΩΝ

Σάββατο

15/09/18

16:30

   

ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

Σάββατο

15/09/18

16:30

   

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ

Σάββατο

15/09/18

16:30

   

Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΕΓΟΗ

Κυριακή

16/09/18

16:30

   

ΑΣΗΜΙ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΑΣΗΜΙΟΥ

Κυριακή

16/09/18

16:30

   

ΛΙΝΤΟ - ΡΟΥΒΑΣ

ΠΟΑ

Κυριακή

16/09/18

16:30

   


Επικοινωνήστε μαζί μας

Διεύθυνση
Μοίρες Ηρακλείου Κρήτης, 70400

e-mail
info@notosportnews.gr

Τηλέφωνα:
6932428880