ΝΕΑ ΕΠΣΗ - Το πρόγραμμα των αγώνων - οι διαιτητές - οι βοηθοί διαιτητή οι παρατηρητές σε Α1 και Α2 και κύπελλο ΕΠΣΗ


14.09.2018

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου σε Α1 - Α2 και κύπελλο ΕΠΣΗ, καθώς και οι διαιτητές – βοηθοί διαιτητή που θα διευθύνουν τα παιχνίδια, και οι Παρατηρητές αυτών, έχουν ανα κατηγορία ως εξής:

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(2η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΠΟΡΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ

ΕΓΟΗ

Σάββατο

15/09/18

16:30

Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Δασκαλάκης Α.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)

 

2.

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΤΥΛΙΣΟΣ

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ

Κυριακή

16/09/18

16:30

Σφακιανάκης Δ., Σαμιωτάκης Ε., Ψαρράς Κ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)

 

3.

Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΑΕΚ

Κυριακή

16/09/18

16:30

Δασκαλάκης Α., Καρατζάς Γ., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

 

4.

ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ

ΕΛΙΑΣ

Κυριακή

16/09/18

16:30

Κώστας Κ., Τουρλουκάκη Χ., Ξυπάκης Γ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)

 

5.

ΓΟΡΤΥΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΑΓ. ΔΕΚΑ

Κυριακή

16/09/18

16:30

Βασάκης Γ. Ε., Μάτσας Κ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)

 

6.

ΠΑΝΟΜ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΜΑΛΙΩΝ

Κυριακή

16/09/18

16:30

Δασκαλάκης Ι., Μαστορίδης Δ., Γαρεφαλάκης Ε.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

 

7.

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΖΑΡΟΣ

ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

Κυριακή

16/09/18

16:30

Φερετζάκης Ν., Παπαδάκης Μ., Ελευθεράκης Σ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)

 

8.

ΜΙΝΩΙΚΗ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

Κυριακή

16/09/18

16:30

Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Αδαμάκης Ζ. Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)

 

Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(2η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Σάββατο

15/09/18

16:30

Βασάκης Γ. Ε., Χναράκης Δ., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)

 

10.

ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΙΑΣ

ΕΛΠΙΔΩΝ

Σάββατο

15/09/18

16:30

Ξυπάκης Γ., Καρατζάς Γ., Κυριακίδης Ρ.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)

 

11.

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΚΑΛΕΣΩΝ

Σάββατο

15/09/18

16:30

Κρασαγάκης Χ., Δρακουλάκης Κ., Τζώρτζογλου Φ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)

 

12.

ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

Σάββατο

15/09/18

16:30

Σφακιανάκης Δ., Μοχιανάκης Α., Σταυράκης Γ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)

 

13.

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ

Σάββατο

15/09/18

16:30

Φερετζάκης Ν., Μπαλίδης Α., Ψαρράς Κ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)

 

14.

Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΕΓΟΗ

Κυριακή

16/09/18

16:30

Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τσαμπουράκης Γ., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)

 

15.

ΑΣΗΜΙ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΑΣΗΜΙΟΥ

Κυριακή

16/09/18

16:30

Περτσελάκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)

 

16.

ΛΙΝΤΟ - ΡΟΥΒΑΣ

ΠΟΑ

Κυριακή

16/09/18

16:30

Σπινάκης Ν., Χατζηκωνσταντίνου Χ., Μαυρουδής Ι.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)

 

Κύπελλο ΕΠΣΗ "ΦΗΜΗ"
(1η φάση)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΔΙΑΣ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

Τετάρτη

19/09/18

16:00

   

18.

ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΡΟΥΒΑΣ

ΕΓΟΗ

Τετάρτη

19/09/18

16:00

   

19.

ΕΛΠΙΔΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

ΕΛΠΙΔΩΝ

Τετάρτη

19/09/18

16:00

   

20.

ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΠΟΑ

Τετάρτη

19/09/18

16:00

   

21.

ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ

Τετάρτη

19/09/18

16:00

   

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



Επικοινωνήστε μαζί μας

Διεύθυνση
Μοίρες Ηρακλείου Κρήτης, 70400

e-mail
info@notosportnews.gr

Τηλέφωνα:
6932428880