ΝΕΑ ΕΠΣΗ - Το πρόγραμμα των αγώνων - οι διαιτητές - οι βοηθοί διαιτητή οι παρατηρητές στο τοπικό της ΕΠΣΗ


28.09.2018

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου στις τοπικές κατηγορίες της ΕΠΣΗ, οι διαιτητές – οι βοηθοί διαιτητή που θα διευθύνουν τα παιχνίδια, και οι Παρατηρητές αυτών, έχουν ανα κατηγορία ως εξής:

Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL
(4η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΠΟΡΟΣ - ΖΑΡΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Σάββατο

29/09/18

16:00

Χαραλαμπάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Ξυπάκης Γ.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)

 

2.

ΑΛΜΥΡΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Κυριακή

30/09/18

16:00

Νικολακάκης Β., Γαρεφαλάκης Ε., Χριστουλάκης Ε.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)

 

3.

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΟΙΡΕΣ

ΘΡΑΨΑΝΟΥ

Κυριακή

30/09/18

16:00

Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Σαμιωτάκης Ε.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)

 

4.

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ

Κυριακή

30/09/18

16:00

Σφακιανάκης Δ., Καρατζάς Γ., Στεφανίδης Σ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

 

5.

Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΑΕΚ

Κυριακή

30/09/18

16:00

Κώστας Κ., Δασκαλάκης Ι., Ψαρράς Κ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)

 

6.

ΡΩΜΑΝΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

ΕΛΙΑΣ

Κυριακή

30/09/18

16:00

Πατεμτζής Γ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

 

7.

ΓΟΡΤΥΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ

ΑΓ. ΔΕΚΑ

Κυριακή

30/09/18

16:00

Μαυραντωνάκης Ι., Κυριακίδης Ρ., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)

 

8.

ΠΑΝΟΜ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΜΑΛΙΩΝ

Κυριακή

30/09/18

16:00

Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Γρηγοράκης Ι.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)

 

Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL
(4η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

9.

ΔΙΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

Σάββατο

29/09/18

16:00

Πατεμτζής Γ., Παπαδάκης Μ., Δρακουλάκης Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)

 

10.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΠΟΑ

Σάββατο

29/09/18

16:00

Γρηγοράκης Ι., Κυριακίδης Ρ., Γαρεφαλάκης Ε.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)

 

11.

ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

Σάββατο

29/09/18

16:00

Περτσελάκης Γ., Ελευθεράκης Σ., Σφακιανάκης Ε. Μ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)

 

12.

Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΕΓΟΗ

Κυριακή

30/09/18

16:00

Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μαστορίδης Δ., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)

 

13.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Κυριακή

30/09/18

16:00

Σπινάκης Ν., Καζόγλου Χ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)

 

14.

ΕΛΠΙΔΕΣ - ΡΟΥΒΑΣ

ΕΛΠΙΔΩΝ

Κυριακή

30/09/18

16:00

Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)

 

15.

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΚΑΛΕΣΩΝ

Κυριακή

30/09/18

16:00

Βασάκης Γ. Ε., Ζιουτος Κ., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)

 

16.

ΑΣΗΜΙ - ΛΙΝΤΟ

ΑΣΗΜΙΟΥ

Κυριακή

30/09/18

16:00

Φερετζάκης Ν., Χατζηκωνσταντίνου Χ., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)

 

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

17.

ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΗ

ΗΡΟΔΟΤΟΥ

Σάββατο

29/09/18

16:00

Χριστουλάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Τουρλουκάκη Χ.

 

18.

ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑ

ΠΟΑ

Σάββατο

29/09/18

18:30

Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.

 

19.

ΕΘΝΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Κυριακή

30/09/18

11:00

Καρατζάς Γ., Θέμελη Π., Σταυράκης Γ.

 

20.

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ

Κυριακή

30/09/18

11:00

Περτσελάκης Γ., Κώστας Κ., Καζόγλου Χ.

 

21.

ΔΩΡΙΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ

Κυριακή

30/09/18

16:00

Ξυπάκης Γ., Μπεκιράκης Ι., Σταυράκης Γ.

 

22.

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΟΧΟΣ

Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ

Κυριακή

30/09/18

16:00

Σφακιανάκης Ε. Μ., Βλαχάκης Ε., Χανιωτάκης Χ.

 

23.

ΒΟΝΗ - ΓΑΡΙΠΑ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ

Κυριακή

30/09/18

16:00

Ελευθεράκης Σ., Σαρόγλου Ε., Κλαμπατσέας Χ.

 

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

24.

ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008

ΕΓΟΗ

Σάββατο

29/09/18

16:00

Σπινάκης Ν., Μαυρουδής Ι., Φανουράκη Μ.

 

25.

ΔΑΦΝΕΣ - ΑΣΙΤΕΣ

ΔΑΦΝΩΝ

Σάββατο

29/09/18

16:00

Βισκαδούρος Μ., Κατσογιάννης Η., Ψαρράς Κ.

 

26.

ΡΑΥΚΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ

Σάββατο

29/09/18

16:00

Φερετζάκης Ν., Μπαλίδης Α., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.

 

27.

ΟΦΑΜ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΕΓΟΗ

Κυριακή

30/09/18

11:00

Χριστουλάκης Ε., Χατζηκωνσταντίνου Χ., Μπαλίδης Α.

 

28.

ΧΕΙΜΑΡΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η

ΑΓ. ΔΕΚΑ

Κυριακή

30/09/18

13:00

Κυριακίδης Ρ., Μαυραντωνάκης Ι., Βισκαδούρος Α.

 

29.

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

ΚΑΛΕΣΩΝ

Κυριακή

30/09/18

16:00

Ζιουτος Κ., Βασάκης Γ. Ε., Σιγανού Γ.

 

Κύπελλο ΕΠΣΗ "ΦΗΜΗ"
(1η φάση)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

30.

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ

Τετάρτη

03/10/18

15:30

   

31.

Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΕΓΟΗ

Τετάρτη

03/10/18

15:30

   

32.

ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΜΟΙΡΩΝ

Τετάρτη

03/10/18

15:30

   

33.

ΔΑΜΑΣΤΑ - ΠΑΝΟΜ

ΔΑΜΑΣΤΑΣ

Τετάρτη

03/10/18

15:30

   

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



Επικοινωνήστε μαζί μας

Διεύθυνση
Μοίρες Ηρακλείου Κρήτης, 70400

e-mail
info@notosportnews.gr

Τηλέφωνα:
6932428880