Β' ΕΠΣΗ - Ά ΟΜΙΛΟΣ - Το πρόγραμμα του πρώτου γύρου


16.09.2016

Ολόκληρο το πρόγραμμα του πρώτου γύρου ττης Β2 ΕΠΣΗ, έχει ως εξής:

1η αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
         
ΧΑΡΑΥΓΗ – ΜΟΧΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 17/9/2016 16:30
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 17/9/2016 16:30
ΒΟΝΗ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 17/9/2016 16:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΕΚ Κυριακή 18/9/2016 11:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΝΩΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/9/2016 11:00
ΠΟΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 18/9/2016 16:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΓΑΡΙΠΑ ΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝ Κυριακή 18/9/2016 16:30

2η αγωνιστική

         
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 24/9/2016 16:30
ΜΟΧΟΣ – ΒΟΝΗ ΜΟΧΟΥ Σάββατο 24/9/2016 16:30
ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Κυριακή 25/9/2016 11:00
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 25/9/2016 11:00
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΠΟΡΟΣ ΠΟΑ Κυριακή 25/9/2016 11:00
ΓΑΡΙΠΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΑΡΙΠΑΣ Κυριακή 25/9/2016 16:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΗ ΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝ Κυριακή 25/9/2016 16:30

3η αγωνιστική

         
ΧΑΡΑΥΓΗ – ΒΟΝΗ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 1/10/2016 0:00
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 1/10/2016 16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 2/10/2016 11:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΓΑΡΙΠΑ ΑΕΚ Κυριακή 2/10/2016 11:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΑΝΩΠΟΛΗΣ Κυριακή 2/10/2016 11:00
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 2/10/2016 16:00
ΠΟΡΟΣ – ΜΟΧΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 2/10/2016 16:00

4η αγωνιστική

         
ΜΟΧΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΟΧΟΥ Σάββατο 8/10/2016 16:00
ΒΟΝΗ – ΠΟΡΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 8/10/2016 16:00
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΑ Κυριακή 9/10/2016 11:00
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 9/10/2016 16:00
ΓΑΡΙΠΑ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΓΑΡΙΠΑΣ Κυριακή 9/10/2016 16:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝ Κυριακή 9/10/2016 16:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΝΩΠΟΛΗΣ Κυριακή 9/10/2016 16:00

5η αγωνιστική

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΜΟΧΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 15/10/2016 15:30
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 15/10/2016 15:30
ΧΑΡΑΥΓΗ – ΠΟΡΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σάββατο 15/10/2016 15:30
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 16/10/2016 11:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΕΚ Κυριακή 16/10/2016 11:00
ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΓΑΡΙΠΑ ΜΥΡΤΙΑΣ Κυριακή 16/10/2016 15:30
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΒΟΝΗ        

6η αγωνιστική

         
ΜΟΧΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΜΟΧΟΥ Σάββατο 22/10/2016 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝ Σάββατο 22/10/2016 15:00
ΒΟΝΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 22/10/2016 15:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΑΝΩΠΟΛΗΣ Κυριακή 23/10/2016 11:00
ΠΟΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 23/10/2016 11:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΕΚ Κυριακή 23/10/2016 11:00
ΓΑΡΙΠΑ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΓΑΡΙΠΑΣ Κυριακή 23/10/2016 15:00

7η αγωνιστική

         
ΓΑΡΙΠΑ – ΜΟΧΟΣ ΓΑΡΙΠΑΣ Σάββατο 29/10/2016 15:00
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΟΡΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 29/10/2016 15:00
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΒΟΝΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 30/10/2016 11:00
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Κυριακή 30/10/2016 11:00
ΧΑΡΑΥΓΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 30/10/2016 11:00
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΠΟΑ Κυριακή 30/10/2016 15:00
ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Κυριακή 30/10/2016 15:00

8η αγωνιστική

         
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΜΟΧΟΣ ΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝ Σάββατο 5/11/2016 15:00
ΒΟΝΗ – ΓΑΡΙΠΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 5/11/2016 15:00
ΠΟΡΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 5/11/2016 15:00
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΧΑΡΑΥΓΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 5/11/2016 15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΑΕΚ Κυριακή 6/11/2016 11:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΑΝΩΠΟΛΗΣ Κυριακή 6/11/2016 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 6/11/2016 15:00

9η αγωνιστική

ΒΟΝΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 12/11/2016 15:00
ΜΟΧΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΜΟΧΟΥ Σάββατο 12/11/2016 15:00
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΟΑ Κυριακή 13/11/2016 11:00
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 13/11/2016 11:00
ΓΑΡΙΠΑ – ΠΟΡΟΣ ΓΑΡΙΠΑΣ Κυριακή 13/11/2016 15:00
ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΜΥΡΤΙΑΣ Κυριακή 13/11/2016 15:00
ΧΑΡΑΥΓΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 13/11/2016 15:00

10 αγωνιστική

         
Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα      
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 19/11/2016 15:00
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 19/11/2016 15:00
ΠΟΡΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 20/11/2016 11:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΜΟΧΟΣ ΑΕΚ Κυριακή 20/11/2016 11:00
ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΧΑΡΑΥΓΗ ΜΥΡΤΙΑΣ Κυριακή 20/11/2016 11:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΒΟΝΗ ΑΝΩΠΟΛΗΣ Κυριακή 20/11/2016 15:00
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 20/11/2016 15:00

11η αγωνιστική

         
ΠΟΡΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 26/11/2016 15:00
ΒΟΝΗ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 26/11/2016 15:00
ΜΟΧΟΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΜΟΧΟΥ Σάββατο 26/11/2016 15:00
ΧΑΡΑΥΓΗ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 27/11/2016 11:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝ Κυριακή 27/11/2016 15:00
ΓΑΡΙΠΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΓΑΡΙΠΑΣ Κυριακή 27/11/2016 15:00
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΠΟΑ Κυριακή 27/11/2016 18:00

12η αγωνιστική

         
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΒΟΝΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Σάββατο 3/12/2016 15:00
ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΜΟΧΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Σάββατο 3/12/2016 15:00
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΓΑΡΙΠΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 3/12/2016 15:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΠΟΡΟΣ ΑΕΚ Κυριακή 4/12/2016 11:00
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 4/12/2016 11:00
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Κυριακή 4/12/2016 15:00
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΗ ΠΟΑ Κυριακή 4/12/2016 15:00

13η αγωνιστική

         
ΠΟΡΟΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 10/12/2016 15:00
ΒΟΝΗ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Σάββατο 10/12/2016 15:00
ΜΟΧΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΜΟΧΟΥ Σάββατο 10/12/2016 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακή 11/12/2016 11:00
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΩΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/12/2016 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝ Κυριακή 11/12/2016 15:00
ΧΑΡΑΥΓΗ – ΓΑΡΙΠΑ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Κυριακή 11/12/2016 15:00


Επικοινωνήστε μαζί μας

Διεύθυνση
Μοίρες Ηρακλείου Κρήτης, 70400

e-mail
info@notosportnews.gr

Τηλέφωνα:
6932428880